Sukcesy

Nagrodzeni uczniowie

Rok

Nazwisko i imię ucznia

Nazwa imprezy (wydarzenia)

Nauczyciel opiekun

1955

Korycka Cecylia, Lucińska Bogumiła, Goleń Zofia

Centralna Spartakiada Szkół Rolniczych - Bydgoszcz

Czesław Borzęcki

1956

Szeliga Władysława

udział w zawodach sportowych na szczeblu wojewódzkim i centralnym

Józef Ptasznik

1965

Chochoł Janina, Lipińska Danuta, Kalita Irena, Skiba Janina, Much Maria, Świerczek Genowefa, Parafino Kazimiera, Zygmunt Anna, Dymek Weronika, Otwinowska Bronisława

I Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Rolniczych i ZRS - Słupsk

Józef Ptasznik

Kalita Irena


powołana do reprezentacji województwa na rozgrywki w Danii

Józef Ptasznik

Niedziela Witold

udział w finałach I Ogólnopolskich Mistrzostw Szkół Rolniczych CRS - lekkoatletyka

Józef Ptasznik

1966

Członkowie Szkolnego Koła Zootechnicznego: Żółtek Anna, Król Władysława, Chrabąszcz Danuta, Ryba Tadeusz, Rogala Ryszard, Pyziński Jan

udział w finale Olimpiady Zootechnicznej

Alfred Kukułka

1967

Członkowie Szkolnego Koła Zootechnicznego: Zygmunt Anna, Parafiano Kazimiera, Otwinowska Bronisława, Walas Władysława, Pietras Halina, Micek Wanda

I miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Zootechnicznej na szczeblu wojewódzkim , 10 miejsce w finale

Alfred Kukułka

1967

Buda Zyta, Turek Eugenia, Czarnik Teresa, Ruła Antonina, Janeczko Łucja, Skiba Janina, Much Maria, Parafiano Kazimiera, Świerczek Genowefa, Zygmunt Anna, Trzpis Leokadia, Czerwiec Stanisława

srebrny medal na II Ogólnopolskich Igrzyskach Szkół Rolniczych, Leśnych i CRS - Gdańsk - Oliwa

Józef Ptasznik

Padak Władysław

ogólnopolski udział w finałach II Ogólnopol. Igrzyskach Szkół Rolniczych, Leśnych i CRS - lekkoatletyka

Józef Ptasznik

1968

Dziadkowiec Władysław

otrzymał medal za odwagę tytuł "Bohatera Roku" za uratowanie tonącego dziecka

 

Członkowie Koła Zootechnicznego: Bieniek Józef,
Pietrzyk Kazimierz, Rzeźnik Marian, Micek Wanda, Gręba Stanisława, Pietras Halina, Miłoś Piotr , Wiącek Zofia, Rosół Helena, Mistergazi Mikołaj

I miejsce w Woj. Olimp. Zootechnicznej, 10 miejsce w finale krajowym

Alfred Kukułka

1969

reprezentacja szkoły: Bieniek Józef, Pietrzyk Kazimierz, Rogala Jan, Rusin Tadeusz, Kozioł Marian, (ind. II miejsce w woj. ), Wiącek Zofia, Miłoś Helena, Świerczek Zofia, Ślezak Barbara, Dyduła Genowefa, Naprawa Irena

IX Wojewódzka Olimpiada Zootechniczna (miejsce I) 10 miejsce w finale krajowym

Alfred Kukułka

drużyna piłki ręcznej dziewcząt w składzie: Buda Zyta, Turek Eugenia, Czarnik Teresa, Rugała Antonina, Kapinos Zofia, Młodożeniec Alicja, Gacek Helena, Czerkies Janina, Owczarz Maria, Winiarz Kazimiera, Janeczek Łucja, Ziajka Teresa,

I miejsce złoty medal w III Ogólnopol. Igrzyskach Młodzieży Szkół Rolniczych i CRS - Lublin

Józef Ptasznik

Turek Eugenia

powołana do kadry narodowej

 

1971

drużyna piłki ręcznej: Ziajka Teresa, Węglarz Zofia, Gacek Helena, Czerkies Janina, Gwóźdź Władysława, Młodożeniec Alicja, Polak Małgorzata, Kiebała Krystyna, Czerwiec Janina, Kuna Krystyna, Wójcik Barbara, Żmuda Michalina

brązowy medal na IV Igrzyskach Szkół Rolniczych, Leśnych i CRS

Józef Ptasznik

1973

drużyna piłki ręcznej chłopców: Midura Zbigniew, Murdza Tadeusz, Kozioł Stanisław, Solek Andrzej, Kawik Józef, Niemiec Zdzisław, Wydyński Bogdan, Pyźko Tadeusz, Żmuda Aleksander, Kasza Władysław, Najuch Julian

udział w finałach V Igrzysk Szkół Rolniczych, Leśnych CRS - Siedlce

Józef Ptasznik

Kawik Józef

udział w finale V Igrzysk Szkół Rolniczych , Leśnych i CRS - lekkoatletyka

Józef Ptasznik

Drużyna piłki ręcznej dziewcząt: Oleksy Teresa, Kubara Helena, Dul Zdzisława, Czerwiec Janina , Kiebała Krystyna, Wójcik Barbara, Gwóźdź Władysława, Kuna Krystyna, Sołtys Zofia, Podraza Wanda, Dziubek Maria

udział w finałach V Igrzysk Szkół Rolniczych, Leśnych i CRS - Siedlce

Józef Ptasznik

1975

drużyna piłki ręcznej dziewcząt: Oleksy Teresa, Wójcicka Bożena, Dul Zdzisława, Podraza Wanda, Sołtys Zofia, Bawół Teresa, Kokoszka Krystyna, Dziubek Maria, Klisiewicz Bogusława, Dmuchała Zofia, Szpond Lucyna, Smoluch Wiesława,Cyran Zdzisława

udział w finale VI Ogólnopolskich Igrzysk Szkół Rolniczych, Leśnych i CRS

Józef Ptasznik

Bogdan Bogusław

dwukrotnie przez dwa lata z rzędu I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Orki

 

1977

Zieliński Witold


drużyna piłki ręcznej: Proczek Danuta, Rusin Maria, Gil Maria, Bawół Teresa, Kokoszka Krystyna, Krawiec Kazimiera, Filipek Janina, Foresek Marzena, Klisiewicz Bogusława, Żądło Maria, Siembab Grażyna

laureat OWiUR (indeks)



udział w finale VII Ogólnopolskich Igrzysk Szkół Rolniczych, Leśnych i CRS

Alfred Kukułka




Józef Ptasznik

       

1979

Cyran Grażyna, Pawełczak Zenon

finaliści OWiUR - pion.prod. zwierzęca

Alfred Kukułka

Wojtowicz Barbara, Janeczko Irena

udział w finałach VIII Ogólnopol. Igrzysk Szkół Rolniczych, Leśnych i CRS - lekkoatletyka

Józef Ptasznik

drużyna piłki ręcznej dziewcząt: Bystrek Bogusława, Proczek Danuta, Klisiewicz Bogusława, Wachta Zofia, Gil Maria, Krawiec Kazimiera, Kilian Krystyna, Janeczko Irena, Kapinos Helena, Żądło Maria, Siembab Grażyna, Bugaj Zdzisława

półfinał VIII Ogólnopolskich Igrzysk Szkół Rolniczych, Leśnych i CRS

Józef Ptasznik

1980

Słomba Bożena,
Mazur Bogdan

laureat OWiUR (indeks)
finalista OWiUR

Alfred Kukułka

Gazda Jacek

udział w finałach Przełajowych Mistrzostw Polski

Józef Ptasznik

Gil Maria

udział w finałach Ogólnopol. Igrzysk Szkół Rolniczych, Leśnych i CRS - lekkoatletyka

Józef Ptasznik

1981

Dyl Zbigniew

udział w finałach Ogólnpol. Igrzysk Szkół Rolniczych, Leśnych i CRS - lekkoatletyka

Józef Ptasznik

1982

Kulińska Kazimiera

powołana do kadry narodowej juniorek w chodzie sportowym
Mistrzostwa Polski Szkół Rolniczych, sporty obronne

Grażyna Madura
Józef Ptasznik

Ochalik Alicja
Wojtaszek Robert

laureat OWiUR (indeks)
laureat OWiUR (indeks)

Alfred Kukułka
Józefa Błachowicz

drużyna piłki ręcznej chłopców

I miejsce w Woj. Mistrzostwach Szkół Rolniczych, udział w ćwierćfinałach Igrzysk Szkół Rolniczych, Leśnych i CRS

Józef Ptasznik

1983

Piotrowski Marek

finalista OWiUR

Alfred Kukułka

1984

Wujko Katarzyna

srebrny medal w Halowych Mistrzostwach Polski juniorek na 3km, V miejsce w Mistrz. Polski na 10km, Iv miejsce na Ogólnopol. Olimp. Młodzieży na 5 km powołana do kadry narodowej w chodzie sportowym

Grażyna Madura

Pogoda Wiesława

brązowy medal w Halowych Mistrzostwach Polski juniorek

Grażyna Madura

1985

Marchut Marek

członek drużyny piłki ręcznej w ćwierćfinale XI Mistrz. Polski Szkół Rolniczych, członek kadry narodowej w sportach obronnych

Józef Ptasznik

1985

Pieróg Antoni

członek kadry narodowej w sportach obronnych, zdobył brązową odznakę strzelca

Józef Ptasznik

drużyna sportów obronnych w składzie: Kiełbasa J., Marchut M., Pieróg A., Janus St., Zachara B.

złoty medal na Mistrzostwach Szkół Rolniczych i Leśnych w sportach obronnych

Józef Ptasznik

Jasnus Stanisława

pięciokrotna złota medalistka Mistrz. Polski Szkół Roln.,w sportach obronnych, członek kadry narodowej LOK w sportach obronnych

Józef Ptasznik

drużyna piłki ręcznej chłopców: Białorucki Wiesław, Strzelczyk Adam, Żmuda Andrzej, Mróz Andrzej, Kiełbasa Józef, Marek P., Pamuła Marek.

ćwierćfinał Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych

Józef Ptasznik

drużyna piłki recznej dziewcząt: Paterak, Sierpina, Piskorz, Pierzchała, Wiącek

ćwierćfinał Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych, brała udział w rozgrywkach III ligi

Tadeusz Król

Alicja Szwed

udział w finałach Ogólnopol. Mistrz. Szkół Roln. w sportach obronnych

Józef Ptasznik

1986

Walas Anna, Szot Urszula, Kseń Danuta

udział w centralnych Mistrz. Polski Szkół Roln. w sportach obronnych

Józef Ptasznik

1987

Basztura Józef

członek kadry narodowej w sportach obronnych

-...-

Turkot Wioletta

złoty medal Ogólnopolskie Igrzyska Szkół Roln., Leśnych i Spółdziel. w Krakowie

-...-

Kusek Urszula

-...-

-...-

Micek Zdzisław

-...-

-...-

Szlachetka Robert

-...-

-...-

1989

Kusek Urszula

2 złote , 1 brązowy medal Mistrzostwa Polski w Sportach Obronnych

Józef Ptasznik

1989

Załucka Marta

Mistrz. Polski w Sportach Obronnych

Józef Ptasznik

Turkot Wioletta

złoty medal i srebrny XIII Mistrz. Szkół Rolniczych, Leśnych i CRS sporty obronne - Szczecin

 

Załucka Marta

złoty medal II miejsce drużynowo w 1988 - Mistrzostwa polski Szkół Rolniczych w sportach obronnych - Kolbuszowa

Józef Ptasznik

Płatek Piotr, Sypek Stanisław, Ptasznik Artur

srebrne medale -...-

-...-

Micek Zdzisław, Szlachetka Robert, Rolek Sławomir

brązowe medale -...-

Józef Ptasznik

1990

Płatek Piotr

uczestnik Mistrz. Polski LOK w sportach obronnych powołany do zawodów międzynar.

-...-

Kużdżał Henryk

finalista OWiUR - prod. roslinna

Teresa Gruszecka

Chuchro Krzysztof

laureat OWiUR - prod. zwierzeca (indeks)

Bożena Słomba

1992

Muniak Wojciech

finalista OWiUR - prod. roślinna

Teresa Gruszecka

1993

Jeżowski Krzysztof

finalista OWiUR produkcja zwierzęca

St,Augustyn- Rola

Skowron Aneta

udział w III etapie Olimp. Literatury i Języka Polskiego

Regina Działowska

1995

Pogoda Damian

laureat OWiUR produkcja roślinna (indeks)
finalista Olimpiady Młodych Producentów Rolnych

Teresa Gruszecka
Wiesława Niedbała

Rolek Grzegorz

finalista Olimpiady Młodych Producentów Rolnych
finalista OWiUR

-...-
Teresa Gruszecka

1996

Pietras Halina

zakwalifikowała się na półrocz. praktykę rolna w USA, ukończyła szkołę realizując indywidualny tok nauki

 

Pogoda Damian

laureat OWiUR produkcja roślinna
finalista Olimpiady Młodych Producentów Rolnych

Teresa Gruszecka
Wiesława Niedbała

Machnik Kazimierz

laureat OWiUR produkcja zwierzęca
laureat Olimpiady Wiedzy o Spółdzielczości ( 3 miejsce ) indeks

Bożena Słomba
Wiesława Niedbała

Radek Paweł

laureat OWiUR produkcja zwierzęca ( indeks)

Bożena Słomba

1997

Anna Strzelczyk

Laureat Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - Żywienie człowieka

Janina Bierzyńska

Mariusz Olejarz

??? Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

???

1998

Piotr Łapa

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - Agrobiznes

Wiesława Niedbała

1999

Maciej Kriger Kl. V TR

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - finalista-produkcja zwierzęca

S. Augustyn-Rola,
B. Słomba

Jan Golba

Laureat Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja roślinna

Teresa Gruszecka

2000

Jan Golba

Laureat Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja zwierzęca

Bożena Słomba

Jan Golba

?? Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

?

Grzegorz Fitał

?? Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

?

2001

Marek Helowicz

Laureat Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja zwierzęca

Bożena Słomba

2002

Karol Gawryś

Finalista Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja zwierzęca

Bożena Słomba

2003

Sławomir Pająk

Laureat Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja zwierzęca

Bożena Słomba

Andrzej Sulik

Laureat Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja roślinna

Teresa Gruszecka

2004

Andrzej Sulik

Laureat Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja zwierzęca

Bożena Słomba

Sławomir Pająk

Laureat Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja roślinna

Teresa Gruszecka

Anna Jurkowska

Finalista Olimpiady Wiedzy o Żywności

Marek Bednarczyk

Andrzej Sulik

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

 

Sławomir Pająk

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

 

Sebastian Then

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

 

Karol Gawryś

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

 

2005

L. Rusin

Laureat Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - Żywienie człowieka

Janina Bierzyńska

Dariusz Słomba

Olimpiada Wiedzy o BHP w rolnictwie

Krzysztof Salamon

2006

Marcin Jarząbek

Finalista Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja zwierzęca

Bożena Słomba

Barbara Kapinos

Finalista Wiedzy o Żywności

Marek Bednarczyk

2007

Marcin Jarząbek

Finalista Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja zwierzęca

Bożena Słomba

Piotr Smykla

Finalista Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja zwierzęca

Bożena Słomba

Cezary Żak

Laureat Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja roślinna

Teresa Gruszecka

Konrad Zych

Laureat Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja roślinna

Teresa Gruszecka

Damian Olszewski

Olimpiada Wiedzy o BHP w rolnictwie

Krzysztof Salamon

Michał Soja

Finalista Olimpiady Wiedzy o Żywności

Marek Bednarczyk

2008

Damian Olszewski

Finalista Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja zwierzęca

Bożena Słomba

Łukasz Skiba

Olimpiada Wiedzy o BHP w rolnictwie

Krzysztof Salamon

2009

Kinga Łącz

Finalista Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja zwierzęca

Bożena Słomba

Marcin Adamczyk

Finalista Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja zwierzęca

Bożena Słomba

Kinga Łącz

Olimpiada Wiedzy o BHP w rolnictwie

Krzysztof Salamon

Piotr Rzeźnik

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

 

Stanisław Suchy

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

 

2010

Piotr Sarnik

Laureat Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja zwierzęca

Bożena Słomba

Kinga Łącz

Laureat Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja zwierzęca

Bożena Słomba

Kinga Łącz

Olimpiada Wiedzy o BHP w rolnictwie

Krzysztof Salamon

Piotr Sarnik

Olimpiada Wiedzy o BHP w rolnictwie

Krzysztof Salamon

2011

Wojciech Klich

Finalista Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja zwierzęca

 

Piotr Tomczyk

Finalista Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja roślinna

 

2013

Krzysztof Golba

Laureat - Olimpiady Wiedzy o Żywności

 

Piotr Tomczyk

Finalista Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja roślinna

 

Dominik Soboń

Finalista Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja zwierzęca

 

Ilona Wielocha

Okręgowy Konkurs Recytatorski "Czar Poezji"

 

Simon Wojciechowski

Okręgowy Konkurs Recytatorski "Czar Poezji"

 

Sabina Głowacka

Powiatowy Konkurs Poezji i Piosenki "Barwy mojej ojczyzny"

 

Waldemar Zawiślak

Powiatowy Konkurs Poezji i Piosenki "Barwy mojej ojczyzny"

 

Kinga Pietras

Powiatowy Konkurs Poezji i Piosenki " Barwy mojej ojczyzny"

 

Radosław Chmielowiec

Laureat Konkursu "Przeciągi Literackie"

 

Waldemar Zawiślak

Laureat I Regionalnego Konkursu "Język+Zawód=Przyszłość"

 

Barbara Słaby
Krzysztof Golba

Konkurs "Wspomnienie z regionu - wizualizacja w oparciu o działania PROW 2007-2013" na wykonanie makiety pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

 

2014

Waldemar Zawiślak
Krzysztof Golba
Mateusz Stypa

Konkurs "Nasza ryba nie tylko od święta" pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego

 

Krzysztof Furdyna

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

 

Michał Płaza

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

 

Wojciech Kuroń

Laureat Olimpiady wiedzy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie

 

Krzysztof Golba

Laureat Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - żywienie człowieka i gospodarstwo domowe

 

Waldemar Zawiślak

Laureat Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - żywienie człowieka i gospodarstwo domowe

 

Krzysztof Furdyna

Laureat Konkursu Wiedzy o Spółdzielczości Rolniczej i Grupach Producentów Rolnych organizowanego przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

 

Kinga Pietras

Laureatka XX Powiatowego Konkursu Piosenki

 

2015

Piotr Batko

Laureat Konkursu na hasło promujące odnawialne źródła energii na Podkarpaciu organizowanego przez Województwo Podkarpackie i Podkarpacką Agencję Energetyczną sp. z o.o.

 

Katarzyna Szwakop

Laureatka III Regionalnego Konkursu "Język+Zawód=Przyszłość"

 

Krzysztof Furdyna

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

 

Piotr Batko

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

 

Piotr Bukowski

Olimpiada Młodych Producentów Rolnych

 

Daria Łagowska

Katarzyna Głogowska

IV Ogólnopolski Międzyszkolny Konkurs Kulinarny "Smaki Wsi"

 

Krzysztof Furdyna

Laureat Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja roślinna

 

Piotr Batko

Finalista Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - produkcja zwierzęca

 

Dariusz Działo

Laureat Powiatowego Konkursu Literackiego "Tu wszędzie jest moja Ojczyzna"

 

Piotr Madej

Laureat Olimpiady Wiedzy z zakresu BHP w Rolnictwie Indywidualnym

 

2016

Sebastian Kos
Piotr Madej

Finaliści Olimpiady Młodych Producentów Rolnych

 

Katarzyna Szwakop

Laureatka IV Regionalnego Konkursu "Język+Zawód=Przyszłość"

 

Piotr Madej

Finalista VIII Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie
w Rolnictwie

 

Grzegorz Pezda

Laureat Olimpiady Wiedzy z zakresu BHP w Rolnictwie

 

Aleksander Duma
Paweł Michalski
Wiktor Opaliński

Laureaci Konkursu "Kalibracja opryskiwacza" na Targach Technologii Sadowniczych i Warzywniczych Horti-Tech

 

2017

Joanna Czachor
Aleksander Duma

Finaliści XII Olimpiady Przedsiębiorczości

 

Sylwia Pazdro

Laureatka V Regionalnego Konkursu "Język+Zawód=Przyszłość"

 

Dawid Adamczyk
Marcin Dul
Mariusz Łaz

Laureaci Powiatowego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

 

Katarzyna Chruściel

Finalistka Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - weterynaria

 

Karolina Trybulec

Finalistka Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - gastronomia

 

Paweł Michalski

Laureat Olimpiady Wiedzy z Zakresu BHP w Rolnictwie Indywidualnym

 

2018

Emilia Bożek

Laureatka VI Regionalnego Konkursu "Język+Zawód+Przyszłość"

 

Paweł Michalski

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

 

Paweł Michalski
Patryk Pietras
Wojciech Krupski
Kamil Ozimek

Finaliści Olimpiady Młodych Producentów Rolnych

 

Gabriela Kiwak

Laureatka XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku: produkcja zwierzęca

 

Karolina Trybulec

Laureatka XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku: gastronomia

 

Aleksander Duma

Finalista XLII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku:
produkcja roślinna

 

Aleksander Duma

Laureat XX Olimpiady Wiedzy z zakresu BHP w Rolnictwie

 

2019

Aleksander
Duma

Finalista Olimpiady Młodych Producentów Rolnych

 

Tymoteusz
Piliński

Finalista Olimpiady Młodych Producentów Rolnych

 

Oliwia Pleban

Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady z Religii

 

Wiktoria Rudzińska

Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady z Religii

 

Aleksandra Nowakowska

Finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady z Religii

 

Karol Tomecki

I miejsce w eliminacjach okręgowych XLIII OWiUR w bloku: ogrodnictwo

 

Paulina Bienias

II miejsce w eliminacjach okręgowych XLIII OWiUR w bloku: weterynaria

 

Anna Krukowska

III miejsce w eliminacjach okręgowych XLIII OWiUR w bloku: weterynaria

 

Aleksander Duma

I miejsce w eliminacjach okręgowych XLIII OWiUR w bloku: produkcja roślinna

 

Wojciech Krupski

III miejsce w eliminacjach okręgowych XLIII OWiUR w bloku: produkcja roślinna

 

Gabriela Kiwak

I miejsce w eliminacjach okręgowych XLIII OWiUR w bloku: produkcja zwierzęca

 

Paweł Michalski

IV miejsce w eliminacjach okręgowych XLIII OWiUR w bloku: produkcja zwierzęca

 

ZSCKR w Rzemieniu

I miejsce wśród wszystkich szkół biorących udział w eliminacjach okręgowych XLIII OWiUR w okręgu lubelskim

 

Karol Tomecki

Laureat etapu centralnego XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku: ogrodnictwo

 

Gabriela Kiwak

Laureatka etapu centralnego XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku: produkcja zwierzęca

 

Paulina Bienias

Finalistka etapu centralnego XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku: weterynaria

 

Aleksander Duma

Finalista etapu centralnego XLIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku: produkcja roślinna

 

Szymon Stachowicz

Laureat XXI Olimpiady Wiedzy z zakresu BHP w Rolnictwie

 

2021

Leonard Muniak

Finalista VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Indeks dla rolnika"

 

Izabela Łaz

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

 

Kinga Wieczerzak

Laureatka XLIV 2020/2021 edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku: weterynaria

 
 Anna Sasor, Izabela Łaz, Maria Kacała, Maria Duszkiewicz, Oliwia Ziomek, Wiktoria Grabiec, Alicja Strzelczyk  I miejsce w Mistrzostwach Polski Szkół Rolniczych w Przeciąganiu Liny w kategorii żeńskiej