Bardzo proszę o głosy i dziękuję Wszystkim głosującym

Zbudujmy razem plac zabaw w Woli Mieleckiej!

Nasza szkoła ma szansę wygrać bezpłatną budowę podwórka w ramach akcji zorganizowanej przez Nivea. Organizatorzy wybudują place zabaw dla dzieci w 20 lokalizacjach, które zostaną wybrane poprzez głosowanie. Serdecznie zapraszamy do oddawania głosów na Wolę Mielecką. Jest to szansa na utworzenie na terenie naszej gminy wyjątkowego miejsca, stanowiącego edukacyjno-rekreacyjną atrakcję umożliwiającą aktywne spędzanie wolnego czasu, odkrywanie i pielęgnowanie talentów. Razem podejmijmy wyzwanie i zawalczmy o wspaniałe miejsce, w którym dzieci będą mogły połączyć rozwój z zabawą i rodzinnym spędzaniem czasu. Wspólnymi siłami jesteśmy w stanie osiągnąć sukces!

 

Weź udział w głosowaniu-zarejestruj się na www.podworko.nivea.pl
znajdź lokalizację – Wola Mielecka i oddaj swój głos!
Głosowanie trwa
od 24.05. 2021 r. do 15. 07.2021 r.

Zwiększ szansę na naszą wygraną – głosuj każdego dnia!
Liczy się każdy głos!

Z każdego adresu IP można wysłać 5 głosów z 5 różnych

e-maili

Codziennie można oddać JEDEN GŁOS

Zapraszamy i prosimy o głosy