12 czerwca klasa 1 LTb pojechała wraz z opiekunami: Anną Kunert i Grzegorzem Krukowskim na wycieczkę przedmiotowo-turystyczno-integracyjną.

Wycieczka rozpoczęła się wizytą na Ranczo Alpaka w Woli Baranowskiej, na zaproszenie pani Anny Policht. Na miejscu uczniowie obserwowali różne gatunki zwierząt, m.in.: alpaki, kangury, wielbłądy, kucyki, króliki, kozy czy papugi, następnie wzięli udział w programie animacyjnym przygotowanym przez gospodarzy: były konkurencje sportowo-rekreacyjne przy muzyce, warsztaty rękodzielnicze oraz wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku.

Kolejnym punktem było zwiedzanie Zespołu Zamkowo-Parkowego w Baranowie Sandomierskim. Na początek sesja zdjęciowa na pięknym arkadowym dziedzińcu XVI-wiecznego zamku (małego Wawelu), później spacer alejkami malowniczego zabytkowego parku z pomnikami przyrody. Na zakończenie czekał na nas Driving Range (teren treningowy do gry) w zamkowej Akademii Golfa, gdzie p.Grzegorz Krukowski zapoznał uczniów z podstawowymi regułami, zasadami i etykietą gry w golfa.

Wycieczka była bardzo udana. Wszyscy wrócili zrelaksowani, zadowoleni, bogatsi o nowe wrażenia i przeżycia.