W dniu 5 czerwca 2022 roku w III Dniach Pola zorganizowanych w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale uczestniczyła delegacja  uczniów i pracowników  naszej szkoły.  W ramach imprezy zaprezentowano: działalność  pola doświadczalnego PODR (odwiedzający mogli zapoznać się z prowadzonymi na powierzchni około 18 ha doświadczeniami  z wieloma gatunkami i odmianami roślin rolniczych), dorobek polskiej hodowli roślin, a także osiągnięcia instytutów naukowych, uczelni i podmiotów obsługujących rolników  oraz ofertę edukacyjną szkół rolniczych z województwa podkarpackiego. Uczniowie szkół rolniczych wzięli udział w "Wojewódzkich Mistrzostwach  wiedzy  z zakresu techniki rolniczej, obsługi maszyn i rozpoznawania agrofagów".                                     
 
Naszą szkołę  w Mistrzostwach reprezentowali uczniowie technikum, zawód: technik rolnik – Michał Naprawa, Wojciech Pytel i Karol Kania.

 

dnipolaart