W piątek 25 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. Na ostatnim w tym roku szkolnym zebraniu, spotkali się nauczyciele i uczniowie wszystkich klas.

Podsumowaliśmy minione miesiące, wyniki w nauce, akcje szkolne i wyjazdy na staże zagraniczne. Pożegnaliśmy także klasę III BG - absolwentów szkoły branzowej I stopnia. Dyrektor szkoły wręczył swiadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za szczególne osiągnięcia szkolne. Cieszymy się, że wielu uczniów nasziej szkoły osiągnęło bardzo dobre oceny, wykazali się aktywnością w konkursach. Po wręczeniu świadectw, Pan Dyrektor, w imieniu swoim i nauczycieli, podziękował uczniom za całoroczny trud i wysiłek, a w szczególności za zaangażowanie i ciężką pracę zdalną w trudnych warunkach.

 

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji oraz szczęśliwego powrotu do szkoły we wrześniu.